Terminai ir Sąlygos

Pristatymo informacija

Šiuo metu siūlome du prekių pristatymo būdus:

  1. Siuntimas Lietuvos paštu Lietuvoje – siunta Jums bus pristatyta į namus arba ją reikės atsiimti Lietuvos pašte su gautu lapeliu. Prekė jus pasieks per 1-3 darbo dienas po užsakymo apmokėjimo.
    Kaina: 10 Lt (nepriklausomai nuo perkamo knygų kiekio).
  2. Atsiėmimas Vilniuje – susitarus apie laiką ir vietą telefonu Vilniuje +370 678 66600. Atitinkamai pagal susitarimą, prekės bus perduotos per 1-2 dienas (įskaitant ir savaitgalius).
    Kaina: 0 Lt.

Atsiprašome, tačiau pristatymai ne Lietuvoje šiuo metu nėra vykdomi. Norėdami užsisakyti pristatymą už Lietuvos ribų, susisiekite prašome su mumis el.paštu uzsakymai@vegaline.lt arba tel. nr. +370 678 66600. Atskiru susitarimu aptarsime užsakymo formavimą, jo vykdymo terminus bei apmokėjimą.

Apmokėjimo informacija

Šiuo metu siūlome du apmokėjimo būdus:

  1. Apmokėjimas elektronine bankininkyste per mokejimai.lt sistemą. Mūsų užsakymo vykdymo momentu, pasirinkus Jūsų mokėjimo banką, sistema automatiškai nukreipia Jus į Jūsų banko prisijungimo puslapį. Jums reikia prisijungus patvirtinti suformuotą mokėjimą banko sistemoje.
  2. Apmokėjimas grynaisiais. Šis apmokėjimo būdas taikomas tik atsiimant prekes ir tik Vilniuje. Atitinkamai prieš tai susitarus dėl laiko ir vietos telefonu Vilniuje +370 678 66600.

Prekių grąžinimas

Knygos yra negrąžintinos prekės. Todėl nepažeistos, geros kokybės ir išvaizdos prekės nėra grąžinamos ir nekeičiamos. Jei atsiųstos prekės yra nekokybiškos, mes kuo greičiau pakeisime jas kokybiškomis. Susisiekite prašome su mumis tą pačią dieną kai atsiėmėte prekes el. paštu uzsakymai@vegaline.lt arba tel. nr. +370 678 66600.

Atsakomybės apribojimas

Mes neatsakingi jeigu užsakymus atliks nepilnamečiai ar žmonėms kuriems to daryti negalima. Jeigu norite apriboti prieinamumą iš Jūsų kompiuterio į mūsų svetainę prašome susisiekti su mumis el. paštu uzsakymai@vegaline.lt arba tel. nr. +370 678 66600.

Sąskaitų faktūrų išrašymas

Jums pageidaujant išrašome sąskaitas faktūras. Prie užsakymo komentare turite nurodyti, jog Jums bus reikalinga sąskaita faktūra.

Užsakymo atsisakymas

Visi elektronine bankininkystės sistema apmokėti užsakymai laikomi patvirtintais ir užsakymo atsisakyti nebegalima. Jei Užsakymas suformuotas su pasirinkimu atsiimti prekes Vilniuje arba Panavėžyje, galite atsisakyti užsakymo susisiekus telefonu +370 678 66600.